Результати виборів до Житомирської обласної ради: нові й переобрані депутати

Результати виборів до Житомирської обласної ради: нові й переобрані депутати

За результатами місцевих виборів, які проходили 25 жовтня 2020 року, до Житомирської обласної ради проходять 9 партій, найбільша фракція буде в «Слуги народу».

Дані підсумкового протоколу виборів Житомир.info надали в обласній територіальній виборчій комісії.

Зазначимо, що з 64 новообраних депутатів, 22 отримали перемогу в округах, інші пройшли за партійними списками. Також обраними визнали двох народних депутатів, які очолювали партійні списки - Юрія Павленка та Анжеліку Лабунську, навряд чи вони відмовляться від мандатів депутатів Верховної ради. Крім того, кілька обраних депутатів пройшли до рад інших рівнів і до кінця листопада мають визначитися, в якій раді вони будуть депутатами.

Тобто, остаточний список новообраних депутатів обласної ради буде відрізнятися від результатів, які обласна ТВК має встановити 6 листопада 2020 року.

Загальні результати 12 партій, які висували своїх кандидатів в депутати Житомирської обласної ради:

Кандидати від партій, які обрані депутатами обласної ради 8-го скликання:

«Слуга народу» - 11

  1. Володимир Федоренко, перший заступник голови ОДА
  2. Ірина Дячук, директор Національного музею космонавтики імені С.П.Корольова
  3. Олександр Дмитрук, директор ТОВ ЖЮК «КОДЕКС»
  4. Валентина Донець, завідувач гінекологічного відділення КП «Лікарня № 1» Житомирської міської ради
  5. Ігор Лукашенко, головний лікар Чуднівської районної лікарні
  6. Андрій Руденький, депутат обласної ради від БПП (по округу)
  7. Євгеній Жабокрицький, депутат обласної ради від Об’єднання «Самопоміч» (по округу)
  8. Олександр Ющенко, депутат обласної ради від Народної партії (по округу)
  9. Валерій Прокопчук, в.о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області (по округу)
  10. Катерина Шевчук, головний архітектор ПП «Укрпалетсистем» (по округу)
  11. Людмила Кицак, викладач Бердичівського педагогічного фахового коледжу Житомирської обласної ради (по округу)

«Наш край» - 9

  1. Сергій Диняк, депутат обласної ради від БПП
  2. Олег Дзюбенко, депутат обласної ради від БПП
  3. Ігор Ходак, депутат облради з фракції ВО «Батьківщина» (по округу)
  4. Оксана Олійник, перший проректор державного університету «Житомирська політехніка»
  5. Олеся Грабовська, помічник-консультант народного депутата України Андрія Пузійчука (ВО «Батьківщина»)
  6. Ігор Рибінський, депутат обласної ради від ВО «Батьківщина»
  7. Анатолій Подік, депутат обласної ради від БПП (по округу)
  8. Віктор Мельник, депутат обласної ради від БПП (по округу)
  9. Олег Казюк, депутат обласної ради від БПП (по округу)

«Європейська Солідарність» - 9

  1. Іван Гараз, командир військової частини А0409 (30-а бригада)
  2. Олександр Рабінович, директор ТОВ «Марк»
  3. Петро Рудь, депутат Житомирської міської ради від БПП
  4. Тетяна Нікітіч, директор ЗАТ «Житомирські ласощі»
  5. Анатолій Павленко, депутат обласної ради від БПП (по округу)
  6. Олег Корх, президент ТОВ «Компанія Форпост» (по округу)
  7. Юрій Довгополий, депутат обласної ради від БПП (по округу)
  8. Павло Яблонський, директор ТОВ «Оріон-сіті» (по округу)
  9. Павло Журбенко, головний лікар КНП «Госпіталь ветеранів війни» (по округу)

«Опозиційна платформа – За життя» - 7

  1. Юрій Павленко, народний депутат
  2. Анатолій Мелашенко, депутат обласної ради від Опозиційного блоку
  3. Наталія Рибак, депутат обласної ради від Опозиційного блоку
  4. Петро Козенюк, директор КП «Готельний комплекс "Україна"»
  5. Наталія Онуфрієнко, директор Центру ранньої медико-соціальної реабілітації дітей «Онуфрієнко-Діти»
  6. Костянтин Черпіцький, директор ТОВ «Стар Пак Преміум»
  7. Володимир Нагорняк, депутат обласної ради від Опозиційного блоку (по округу)

«За майбутнє» - 7

  1. Віктор Развадовський, радник головного директора з питань безпеки СП «Полтавська газонафтова компанія», колишній нардеп від Житомирської області
  2. Андрій Ковальов, директор ТОВ «Юридичне підприємство "Тріумф"» (по округу)
  3. Олександр Савченко, пенсіонер
  4. Олена Гронська, заступник головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Романівської районної ради
  5. Галина Сисоєва, заступник головного лікаря Чуднівського центру первинної медико-санітарної допомоги
  6. Олександр Чорноморець, депутат обласної ради від Опозиційного блоку (по округу)
  7. Ігор Сабадаш, депутат обласної ради від БПП (по округу)

«Пропозиція» - 6

  1. Ігор Гундич, ФОП (колишній голова Житомирської ОДА)
  2. Ірина Костюшко, депутат обласної ради від БПП
  3. Руслан Годований, ФОП
  4. Неля Ковалюк, заступник директора КУ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю»
  5. Володимир Ширма, голова Житомирської обласної ради, депутат облради від БПП
  6. Валерій Онопрієнко, ФОП (по округу)

ВО «Батьківщина» - 6

  1. Анжеліка Лабунська, народний депутат
  2. Віталій Сорока, приватний підприємець
  3. Дмитро Кропачов, депутат облради від ВО «Батьківщина»
  4. Андрій Озерчук, депутат обласної ради від УКРОП
  5. Олена Хливнюк, директор ПП «Продмаркетпром»
  6. Петро Піонтківський, начальник КП «Житомирське обласне міжміське бюро технічної інвентаризації»

Радикальна партія Олега Ляшка - 5

  1. Сергій Крамаренко, перший заступник голови обласної ради, депутат облради від РПЛ
  2. Ірина Щербакова, начальник дільниці швацького потоку новоград-волинської фабрики «Леся»
  3. Петро Чернявський, депутат обласної ради від РПЛ
  4. Ірина Сергєєва, начальник відділу АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України»
  5. Олена Торяник, директор ТОВ «Твій хліб» (по округу)

«Сила і Честь» - 4

  1. Іван Кулак, пенсіонер
  2. Олег Скидан, ректор Поліського національного університету
  3. Володимир Кропивницький, депутат обласної ради від ВО «Батьківщина»
  4. Поліна Алдошина, адвокат

Слідкуйте за подіями в місті та Україні разом з КОРОСТЕНЬ TODAY! Підписуйтесь на наш: Telegram-канал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Соціологи назвали вік виборця, який прийшов на дільниці 25 жовтня".