Перейти до контенту
КоростеньМалинОвручОлевськІнші ОТГУкраїна
Овруч Опубліковано

Жителька Овруча хоче зробити меморіал на місці, де стояв будинок вбитої родини (ВІДЕО)

Жителька Овруча хоче зробити меморіал на місці, де стояв будинок вбитої родини (ВІДЕО)

Шостого березня 2022 року в Овручі авіаційна бомба, випущена військовими РФ, поцілила в житловий будинок на вулиці Тимофія Новікова. Внаслідок прямого влучання загинули троє мешканців будинку: Марія та Василь Можаровські і Галина Кацовець. Про загибель своєї матері, вітчима та бабусі Юлія Трикиша дізналася вже наступного дня. Суспільному Юлія розповіла, що хоче зробити на місці розбомбленого будинку меморіал.

В Овручі на місці, де стояв будинок родини Юлії, після прямого влучання авіаційної бомби армії РФ нічого не залишилося. Зараз там поставили хрест і меморіальну дошку. Юлія каже, що хоче, аби у майбутньому тут був споруджений меморіал пам`яті загиблих овручан.

“Моє бачення — найправильніше на місці загибелі моєї родини зробити меморіал. Я вважаю, що це буде найбільш доречно, щоб люди пам’ятали про цю трагедію. Ще поки не знаю, що саме це буде — меморіал чи пам’ятний знак, але хочу, щоб люди бачили, що це місце пам’яті”, — каже Юлія.

Так будинок родини Юлії виглядав до початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну:

Після удару авіаційної бомби від будинку лишилися тільки уламки. Будинок по сусідству вцілів, хоча теж зазнав руйнувань.

memorialovr301023 kor 0 min

ВІДЕО:

Читайте також — Овруч

Усі матеріали розділу