Обрано депутатів до Коростенської районної ради: хто представлятиме інтереси громад

Обрано депутатів до Коростенської районної ради: хто представлятиме інтереси громад

Центральна виборча комісія оголосила результати виборів до Коростенської районної ради.

До неї проходять 7 політичних партій, які подолали 5-відсотковий бар’єр:

  1. Політична партія "НАШ КРАЙ": 17376 голосів, 10 депутатів.
  2. Політична партія "СЛУГА НАРОДУ": 13138 голосів, 8 депутатів.
  3. Політична партія "Радикальна Партія Олега Ляшка": 9204 голоса, 6 депутатів.
  4. Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ": 8633 голоса, 5 депутатів.
  5. Політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ": 8291 голос, 5 депутатів.
  6. Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина": 7623 голоса, 5 депутатів.
  7. Політична партія "ЗА МАЙБУТНЄ": 3907 голосів, 3 депутата.

Політичні партія "Ліва опозиція" (2643 голоса) та "ПРОПОЗИЦІЯ" (2507 голосів) 5-відсотковий бар’єр не подолали.

Список кандидатів, обраних до Коростенської районної ради:

Політична партія "НАШ КРАЙ"

  1. Вигівський Володимир Васильович (народився 18.01.1960 р., освіта вища, безпартійний, Виконавчий комітет Коростенської міської ради, заступник. секретар, місце проживання: м. Коростень, Житомирська обл.) - перший кандидат.
  2. Левковець Михайло Савелійович (народився 13.03.1955 р., освіта вища, безпартійний, Малинська районна рада, голова районної ради, місце проживання: м. Малин, Житомирська обл.) - 1616 голосів.
  3. Ковальчук Олександр Станіславович (народився 06.12.1963 р., освіта вища, безпартійний, Олевська районна рада, заступник голови, місце проживання: м. Олевськ, Олевський р-н, Житомирська обл.) - 1327 голосів.
  4. Кисіль Віктор Леонідович (народився 24.03.1981 р., освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", Овруцька міська рада, заступник міського голови, місце проживання: с. Кирдани, Овруцький р-н, Житомирська обл.) - 998 голосів.
  5. Коробейник Віталій Володимирович (народився 23.10.1966 р., освіта вища, безпартійний, Малинська районна державна адміністрація, начальник відділу освіти, місце проживання: с. Слобідка, Малинський р-н, Житомирська обл.) - 987 голосів.
  6. Леончук Анатолій Олександрович (народився 06.09.1958 р., освіта вища, безпартійний, Народицька селищна рада, селищний голова, місце проживання: с. Бабиничі, Народицький р-н, Житомирська обл.) - 872 голоса.
  7. Ясинецький Олександр Анатолійович (народився 08.02.1963 р., освіта вища, безпартійний, виконавчий комітет Коростенської міської ради, заступник міського голови, місце проживання: м. Коростень, Житомирська обл.) - 672 голоса.
  8. Бардовська Людмила Василівна (народилася 25.10.1984 р., освіта вища, безпартійна, ПрАТ "Коростенський завод залізобетонних шпал", директор з економіки і фінансів, місце проживання: м. Коростень, Житомирська обл.) - 637 голосів.
  9. Чорний Сергій Антонович (народився 30.03.1961 р., освіта вища, безпартійний, КНП "Лугинська центральна районна лікарня", директор, місце проживання: с-ще Лугини, Лугинський р-н, Житомирська обл.) - 421 голос.
  10. Рудницька Леся Леонідівна (народилася 16.12.1979 р., освіта вища, безпартійна, Управління економічного розвитку, інфраструктури, містобудування та з питань цивільного захисту Олевської РДА, Начальник управління, місце проживання: м. Олевськ, Олевський р-н, Житомирська обл.) - 357 голосів.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

  1. Можар Анатолій Васильович (народився 17.11.1973 р., освіта вища, безпартійний, ПП "Укрпалетсистем", директор, місце проживання: м. Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл.) - перший кандидат.
  2. Грищенко Сергій Володимирович (народився 14.03.1976 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "БелгріІнвест", директор, місце проживання: м. Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл.) - 1176 голосів.
  3. Демкович Ольга Павлівна (народилася 11.04.1965 р., освіта вища, безпартійна, КНП "Олевська центральна районна лікарня", завідуюча терапевтичного відділення, місце проживання: м. Олевськ, Олевський р-н, Житомирська обл.) - 1018 голосів.
  4. Ходаківський Микола Миколайович (народився 06.12.1982 р., освіта вища, безпартійний, КНП "Коростенська центральна міська лікарня КМР", генеральний директор, місце проживання: м. Коростень, Житомирська обл.) - 802 голоса.
  5. Хомич Олена Василівна (народилася 31.03.1982 р., освіта вища, безпартійна, КНП "Овруцький центр первинної медико-санітарної допомоги", заступник головного лікаря з економічних питань, місце проживання: с. Заріччя, Овруцький р-н, Житомирська обл.) - 594 голоса.
  6. Толочкіна Ірина Петрівна (народилася 12.03.1974 р., освіта вища, безпартійна, Тепеницьказагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, директор, місце проживання: с. Тепениця, Олевський р-н, Житомирська обл.) - 564 голоса.
  7. Вигівська Тетяна Петрівна (народилася 25.06.1985 р., освіта вища, безпартійна, Апарат Верховної Ради України, помічник Народного депутата України Арешонкова В.Ю., місце проживання: м. Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл.) - 469 голосів.
  8. Гаєвська Юлія Олександрівна (народилася 21.09.1985 р., освіта вища, безпартійна, Малинське відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Житомирській області, начальник, місце проживання: м. Малин, Коростенський р-н, Житомирська обл.) - 250 голосів.

Політична партія "Радикальна Партія Олега Ляшка"

  1. Васькевич Микола Григорович (народився 11.03.1967 р., освіта вища, безпартійний, КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Коростенської міської ради", головний лікар, місце проживання: м. Коростень, Житомирська обл.) - перший кандидат.
  2. Гуденко Андрій Дмитрович (народився 01.11.1973 р., освіта вища, член Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка", ФОП Гуденко В.Б., водій, місце проживання: м. Овруч, Оруцький р-н, Житомирська обл.) - 1071 голос.
  3. Шевчук Юрій Євгенович (народився 20.08.1965 р., освіта вища, безпартійний, КНП "Олевська ЦРЛ", завідуючий неврологічним відділенням, місце проживання: м. Олевськ, Олевський р-н, Житомирська обл.) - 721 голос.
  4. Василенко Тетяна Олександрівна (народилася 28.07.1977 р., освіта вища, безпартійна, КУ "Коростенський інклюзивно-ресурсний центр" Коростенської міської ради, Житомирської області, директор, місце проживання: м. Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл. ) - 305 голосів.
  5. Добровольська Людмила Володимирівна (народилася 09.11.1973 р., освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка", тимчасово не працює, місце проживання: с-ще Народичі, Коростенський р-н, Житомирська обл.) - 209 голосів.
  6. Фещук Діана Аркадіївна (народилася 10.08.1994 р., освіта вища, член Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка", тимчасово не працює, місце проживання: м. Житомир) - 180 голосів.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

  1. Кутішенко Віктор Анатолійович (народився 08.11.1958 р., освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Коростенська районна рада, заступник голови Коростенської районної ради, місце проживання: м. Коростень, Житомирська обл.) - перший кандидат.
  2. Нагорняк Володимир Васильович (народився 17.07.1966 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ТОВ "Експрес Трейд", начальник складського господарства, місце проживання: м. Коростень, Житомирська обл.) - 1146 голосів.
  3. Бех Олександр Федорович (народився 31.12.1984 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", станція Коростень, начальник, місце проживання: м. Коростень, Житомирська обл.) - 634 голоса.
  4. Островська Аліна Ярославівна (народилася 30.08.1995 р., освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", АТ "Укрзалізниця", електромонтер, місце проживання: м. Коростень, Житомирська обл.) - 41 голос.
  5. Кутишенко Олександр Миколайович (народився 26.01.1963 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ТОВ "Укрресурс-99", директор, місце проживання: м. Коростень, Житомирська обл.) - 39 голосів.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

  1. Дивинський Юрій Сергійович (народився 07.01.1959 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Приватне підприємство виробнича компанія "Металіст", місце проживання: м. Овруч, Овруцький р-н, Житомирська обл.) - перший кандидат.
  2. Гришковець Володимир Миколайович (народився 23.04.1978 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Овруцька міська рада, заступник голови, місце проживання: м. Овруч, Овруцький р-н, Житомирська обл.) - 918 голосів.
  3. Дмитрук Сергій Васильович (народився 11.07.1979 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", ТОВ "Форпостбуд", комерційний директор, місце проживання: м. Коростень, Житомирська обл.) 867 - голосів.
  4. Кирийчук Наталія Михайлівна (народилася 25.05.1984 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", ТОВ "ЕКСТЕРІОР ГРУП", фінансовий директор, місце проживання: с-ще Лугини, Лугинський р-н, Житомирська обл.) - 363 голоса.
  5. Мошківська Юлія Миколаївна (народилася 18.06.1996 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", ТОВ "Ниви Полісся", юрист, місце проживання: с. Вигів, Коростенський р-н, Житомирська обл.) 333 голоса.

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

  1. Ковердун Сергій Анатолійович (народився 20.03.1967 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", КПП "Обласний міжрайонний діагностичний центр", Директор, місце проживання: м. Овруч, Житомирська обл.) - перший кандидат.
  2. Русин Юрій Григорович (народився 28.03.1979 р., освіта вища, безпартійний, Олевська міська рада, Керуючий справами виконавчого комітету, місце проживання: м. Олевськ, Олевський р-н, Житомирська обл.) - 525 голосів.
  3. Левківський Микола Костянтинович (народився 27.07.1972 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Першотравнева ЗОШ I-III ступенів, Директор, місце проживання: с-ще Першотравневе, Овруцький р-н, Житомирська обл.) 413 голосів
  4. Кучерук Наталія Петрівна (народилася 07.04.1969 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Новаківський НВК, Вчитель, місце проживання: с. Горщик, Коростенський р-н, Житомирська обл.) - 378 голосів
  5. Семененко Тетяна Олександрівна (народилася 17.02.1967 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Виконавчий комітет Малинської ради, Начальник відділу охорони здоров’я, місце проживання: м. Малин, Житомирська обл.) - 215 голосів.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

  1. Баранівська Тетяна Миколаївна (народилася 16.03.1962 р., освіта вища, безпартійна, Комунальне підприємство "Теплозабезпечення", директор, місце проживання: м. Коростень, Житомирська обл.) - перший кандидат.
  2. Якубовський Леонід Павлович (народився 30.03.1967 р., освіта вища, безпартійний, виконком Коростенської міської ради, заступник міського голови, місце проживання: м. Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл.) - 223 голоса.
  3. Левківський Станіслав Олександрович (народився 29.10.1965 р., освіта вища, безпартійний, ККНП "Овруцький центр первинної медико-санітарної допомоги", головний лікар, місце проживання: м. Овруч, Овруцький р-н, Житомирської обл) - 189 голосів.

Зазначимо, що на цьогорічних виборах жителі Житомирської області обирали депутатів райрад за новим територіальним розподілом, зокрема, в Коростені виборці голосували за депутатів Коростенської районної ради (з адміністративним центром у місті Коростень) у складі територій Білокоровицької сільської, Гладковицької сільської, Горщиківської сільської, Іршанської селищної, Коростенської міської, Лугинської селищної, Малинської міської, Народицької селищної, Овруцької міської, Олевської міської, Словечанської сільської, Ушомирської сільської, Чоповицької селищної територіальних громад.

Слідкуйте за подіями в місті та Україні разом з КОРОСТЕНЬ TODAY! Підписуйтесь на наш: Telegram-канал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Результати виборів до Житомирської обласної ради: нові й переобрані депутати".