"Полісся" сенсаційно обіграло "Динамо" і вийшло на перше місце у таблиці УПЛ (ВІДЕО)

Полісся на домашньому полі сенсаційно обіграло Динамо в 10-му турі Української Прем’єр-ліги – 3:2.

Про це повідомляє Sportarena.

Кияни забили швидкий гол, після пасу Назара Волошина відзначився Віталій Буяльський. Полісся зуміло відігратися через деякий час завдяки м’ячу Бориса Крушинського з подачі Богдана Кушніренка.

Після перерви Динамо знову вийшло вперед. Буяльський оформив дубль, реалізувавши пенальті. А за сім хвилин господарі залишилися вдесятьох – другу жовту картку отримав Євгеній Морозко.

Проте Полісся перевернуло перебіг гри. Пилип Будківський чергу дві хвилини після свого виходу на заміну зрівняв рахунок, другий асист оформив Кушніренко. А ще за шість хвилин Артем Козак приніс господарям перемогу. Кияни ж не змогли відігратися і також догравали матч вдесятьох – у компенсований час червону картку отримав Олександр Караваєв.

Полісся набрало 19 очок і вийшло у лідери УПЛ. Динамо посідає п’яте місце з 15-ма очками. Кияни зіграли при цьому на три матчі менше за житомирців.

Слідкуйте за подіями в місті та Україні разом з КОРОСТЕНЬ TODAY! Підписуйтесь на наш Telegram-канал: https://t.me/korostentoday