Новий обмін: повернули 160 українських бійців, вони пробули у полоні РФ 4 роки
Україна та Росія провели черговий обмін військовополоненими. Визволено 160 українських захисників, які перебували в полоні з 2022 року.
Про це повідомили президент України Володимир Зеленський та Координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими.
Серед звільнених військовослужбовці Збройних сил, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.
115 із них воювали в Маріуполі, зокрема, на «Азовсталі». Також звільнені боронили Україну на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів. Наймолодшому звільненому захиснику виповнилося 26 років, а найстаршому — 66.
Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати, документи та вирушать на реабілітацію. За весь час війни з росією з неволі повернули 9606 українських військових та цивільних.








