Події
Опубліковано
На водоймах Житомирської області з початку року загинуло більше десятка осіб
Від початку року на водоймах Житомирщини вже загинули 13 людей.
Про це 25 червня розповіли у пресслужбі ДСНС України у Житомирській області.
“У більшості випадків трагедій можна було уникнути, якби люди не нехтували елементарними правилами безпеки та не переоцінювали власні сили.
Шановні батьки, не дозволяйте дітям купатися без нагляду дорослих, навіть якщо вони добре плавають! Бережіть себе і тих, хто поруч!”, – наголосили у ДСНС.
Нагадаємо, 24 червня 2026 року у ДСНС повідомляли про потонення 14-річного хлопця на кар’єрі у селищі Романів Житомирського району, де він купався разом з 15-річним братом. Водолази обстежували водойму за допомогою багра та рятувальної мотузки і через дві години підняли тіло хлопця на берег.