Жителя Олевщини оштрафували за побиття дружини руками та ногами — 850 грн за домашнє насильство
За домашнє насильство вирок отримав житель Коростенського району.
Про це 23 червня повідомила Коростенська окружна прокуратура.
«За публічного обвинувачення прокурора Олевського відділу окружної прокуратури суд визнав винним жителя району у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження), пов’язаного з домашнім насильством. Прокурором у суді доведено, що у вересні 2024 року близько першої години ночі між подружжям за місцем проживання виник конфлікт на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин. Під час сварки чоловік умисно завдав своїй дружині п’ять ударів кулаком в обличчя, від чого жінка впала на землю. Після цього він продовжив побиття та наніс їй ще три удари ногою по спині», – йдеться в повідомленні.
Унаслідок протиправних дій потерпіла отримала легкі тілесні ушкодження.
У судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою вину, не оспорював встановлених обставин та щиро розкаявся у вчиненому.
Призначаючи покарання, Олевський райсуд врахував як пом’якшуючу обставину щире каяття, а як обтяжуючу – вчинення кримінального правопорушення щодо дружини.
За результатами судового розгляду чоловіка засуджено до покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень.