В Олевську відкрили «Простір надії» на підтримку родин безвісти зниклих захисників
В Олевську до Дня Конституції України відкрили «Простір надії» – місце, присвячене безвісти зниклим захисникам і захисницям України. Тут розмістили світлини військових, доля яких досі залишається невідомою, щоб підтримати їхні родини та нагадати громаді про тих, кого чекають удома.
Про це повідомила Олевська міська рада.
У міськраді зазначили, що участь у відкритті взяли міський голова Сергій Лисицький, перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко, начальник Коростенської РВА Олег Рябой та донька безвісти зниклого захисника Ольга Юркова.
«У просторі розміщені світлини тих, чия доля досі залишається невідомою. За кожною фотографією – життя, родина, мрії, спогади та люди, які щодня живуть надією на повернення найдорожчих. Це місце стало символом єдності, підтримки та незламної віри у те, що кожен обов’язково повернеться до своїх рідних», – йдеться у повідомленні.
Під час заходу лунали слова підтримки для родин безвісти зниклих військових. Особливо зворушливим, за інформацією міської ради, став виступ Ольги Юркової – доньки безвісти зниклого захисника, яка поділилася переживаннями родин, що щодня чекають повернення своїх близьких.
Завершився захід покладанням квітів на Алеї Героїв та спільною молитвою за українських захисників і захисниць, які нині вважаються безвісти зниклими.














