Новини Олевська

Олевські спортсмени вибороли медалі на турнірі з вільної боротьби на Хмельниччині

З 27 по 29 жовтня у Хмельницькому проводився відкритий турнір з вільної боротьби “Олімпійські надії Поділля”. Олевська ДЮСШ з її філіалами взяли участь у цих престижних змаганнях в кількості 20 спортсменів: 17 юнаків та 3 дівчини.

Про це 1 листопада повідомила пресслужба Олевської міської ради.

"Найкраще виступили борці із філії села Сущани, тренер Володимир Попков, здобувши дві медалі. Перше місце у вазі 31 кг виборола зовсім юна борчиня Катерина Гончар, провівши 4 сутички і не давши суперникам взяти жодного балу. Бронзову медаль виборола більш досвідчена борчиня, бронзова призерка чемпіонату України, Іванна Охремчук.

Вихованці тренера Юрія Ямчинського здобули три бронзові медалі. Це Назар Корнейчук у вазі 85 кг, Іван Хлань, який боровся за команду Київського спортивного ліцею, де він навчається. Ще одна срібна медаль у Єлизавети Існюк, яка також боролася за свій навчальний заклад – Львівський спортивний ліцей", - розповіли у міськраді.

Також бронзову медаль у вазі 44 кг здобув вихованець тренера Миколи Закірова, його син Артур Закіров.

На цих змаганнях виступали практично всі спортсмени, із різних команд та міст України, які будуть боротися на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат 2010-2012 р.н. у місті Чернівці. До складу збірної команди Житомирської області зараховані 10 спортсменів Олевської ДЮСШ.