Новини Малина

Малинчанка Вікторія Слободенюк на змаганнях з вільної боротьби у Львові виборола золоту медаль

10 травня 2023 у місті Львові стартував чемпіонат України з боротьби вільної серед чоловіків та жінок. Участь у змаганнях взяли й представники Малинщини.

Про це 11 травня повідомила Малинська Дитячо-юнацька спортивна школа ім. Й.Л. Кульчицького.

"У перший день змагань вихованка Олександра Ткачука Слободенюк Вікторія виборола золоту медаль та стала чемпіонкою України у ваговій категорії до 50 кг.

Вітаємо спортсменку та її тренера з успішним виступом на чемпіонаті України. Дякуємо ЗСУ за можливість брати участь у змаганнях та досягати результатів", - йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за подіями в місті та Україні разом з КОРОСТЕНЬ TODAY! Підписуйтесь на наш Telegram-канал: https://t.me/korostentoday