Перейти до контенту
Коростень Малин Овруч Олевськ Політика Суспільство
Суспільство Опубліковано

Шмигаль розповів, коли покращиться ситуація в енергетиці

Шмигаль розповів, коли покращиться ситуація в енергетиці

Ситуація із електроенергією в Україні має покращитися від 20 липня.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

“Ситуація в енергетиці має покращитися вже з 20-х чисел цього місяця. Продовжуємо децентралізацію енергетики. Маємо програми підтримки для домогосподарств, ОСББ, малого та середнього бізнесу, великого бізнесу, аби всі могли встановити додаткову генерацію. Це і сонячні панелі, і вітряки, і міні-ТЕЦ. Даємо гранти та пільгові кредити. Разом вистоїмо”, – сказав він.

Читайте також — Суспільство

Усі матеріали розділу