Перейти до контенту
Коростень Малин Овруч Олевськ Політика Суспільство
Суспільство Опубліковано

Мер Коростеня нагородив грамотами та подяками військовослужбовців

Мер Коростеня нагородив грамотами та подяками військовослужбовців

Коростенський міський голова Володимир Москаленко нагородив грамотами та подяками військовослужбовців військової частини А1796.

Про це 8 грудня поінформувала пресслужба Коростенської міської ради.

“За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та з нагоди Дня Збройних Сил України міський голова Володимир Москаленко нагородив грамотами та подяками військовослужбовців військової частини А1796”, – йдеться у повідомленні.

Вітаючи солдат міський голова зазначив: “Ми глибоко розуміємо, яку складу місію ви виконуєте саме в теперішній час в період війни. Тому, бажаю вам в першу чергу здоров’я, сили духу, витримки, повернутися додому живими та неушкодженими і якнайшвидше принести з собою довгоочікувану перемогу“.

409017898 122150255042015525 8701414832556708948 n min

409050470 122150255024015525 8371464108620684247 n min

Читайте також — Суспільство

Усі матеріали розділу