Житомирське "Полісся" розгромило київську "Оболонь"

Полісся розгромило Оболонь у домашньому матчі четвертого туру Української Прем’єр-ліги – 4:0.

Житомиряни вже у першому таймі вирішили питання про переможця. Олександр Назаренко відкрив рахунок, вже за чотири хвилини Олексій Гуцуляк збільшив перевагу гостей. А перед перервою Назаренко забив третій м’яч команди.

Друга половина розпочалася з чергового голу Полісся. Назаренко оформив хет-трик. Через п’ять хвилин Оболонь залишилася у меншості, червону картку заробив Максим Грисьо. Після цього житомирці довели матч до перемоги.

Полісся набрало сім очок та піднялося на друге місце в УПЛ. Оболонь йде передостанньою, маючи одне очко.

У наступному матчі Полісся зіграє на виїзді із Чорноморцем 31 серпня. Облонь на день раніше прийме Зорю.