Житомирське "Полісся" розгромило "Чорноморець" і вийшло на другу сходинку в УПЛ

В Одесі відбувся заключний матч суботньої програми п’ятого туру УПЛ – Чорноморець вдома розгромно поступився Поліссю (1:4).

Рахунок було відкрито вже на 3-й хвилині гри – Олександр Назаренко реалізував пенальті. Для вінгера Полісся це взяття воріт стало вже п’ятим у цьому розіграші УПЛ і він очолює зараз бомбардирські перегони.

Ще за п’ять хвилин перевагу Полісся подвоїв бразильський новачок Пайшао. Полісся на 35-й хвилині заробило шанс на ще один пенальті – до точки підійшов Таллес Коста і не зміг переграти Артура Рудька. Благо для гостей, що на добиванні вдало зіграв Олексій Гуцуляк.

Перед виходом на перерву один гол відіграв капітан одеситів Богдан Бутко. Точку у матчі на п’ятій компенсованій хвилині до другого тайму поставив півзахисник Полісся Богдан Лєднєв.

Як підсумок, Чорноморець програв чотири із п’яти стартових матчів УПЛ. Полісся зіграло на один матч менше ніж одісити – команда Імаша Ашура з десятьма очками зараз займає другий рядок турнірної таблиці.

У наступному турі Чорноморець 14 вересня на виїзді протистоятиме Інгульцю, а Полісся 15 вересня вдома прийме Верес.