Україна перемогла Словаччину у своєму другому матчі на Євро-2024

Збірна України здобула вольову перемогу над Словаччиною у другому турі групи Е на чемпіонаті Європи-2024 – 2:1.

Команда Сергія Реброва пропустили у першому таймі після голу Івана Шранца. Синьо-жовті продовжили свою сумну серію пропущених м’ячів у кожному матчі на чемпіонатах Європи до 13 поєдинків. Шранц, при цьому, став найбільш віковим гравцем, який забивав у своїх двох стартових матчах Євро.

У другому таймі українці зуміли перевернути поєдинок. Автором дебютного голу синьо-жовтих на Євро-2024 став Микола Шапаренко, який відзначився після пасу Олександра Зінченка. Потім Роман Яремчук після асисту Шапаренка зумів проштовхнути м’яч у ворота Мартіна Дубравки.

Збірна України набрала три очки та піднялася на друге місце у групі Е. Ще один поєдинок другого туру нашого квартету між Бельгією та Румунією пройде 22 червня.

У заключному турі Україна зіграє із Бельгією, а Словаччина – з Румунією. Обидва поєдинки відбудуться 26 червня.