Спортсмени з Коростеня успішно виступили на командному чемпіонаті України з легкої атлетики

З 27 по 29 вересня 2024 року в Івано-Франківську проходив командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та спортивних шкіл олімпійського резерву (СДЮШОР) для юнаків та дівчат 2007 року народження та молодших.

Про це поінформував “Коростень спортивний” на своїй сторінці у Facebook.

“У змаганнях взяли участь 18 команд з усієї країни, серед яких була й команда Коростенської ДЮСШ, яку тренує Віктор Медведчук. Успішно виступив Данило Вигівський, який здобув срібну медаль у бігу на дистанції 400 метрів, показавши відмінний результат. Ще один атлет з Коростеня, Владислав Рябчун, посів четверте місце в бігу на 100 метрів, продемонструвавши свої найкращі можливості.

Обидва спортсмени увійшли до складу збірної команди Житомирської області з естафетного бігу, яка здобула перше місце на п’єдесталі. Цей успіх є відзначенням їхньої наполегливої праці та таланту. Тренер Віктор Медведчук підкреслив важливість цього змагання для розвитку молодих атлетів та їх мотивацію до подальших досягнень. Вітаємо всіх учасників та бажаємо нових спортивних перемог!”, - йдеться у повідомленні.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах: