Коростенський "Мал" із мінімальним рахунком переміг "Гладковичі" у кубку області

Вчора, 19 червня, у селищі Першотравневе завершився перший чвертьфінальний матч кубка Житомирської області з футболу «Памʼяті Героїв Небесної Сотні» "Гладковичі" - "Мал". Гості одержали перемогу із рахунком 1:2.

Про це розповіли на Фейсбук сторінці ФК "Мал".

"Матч видався складним, адже коростенці програючи по ходу зустрічі 1:0, знайшли у собі сили і перемогли з рахунком 2:1. Хоча моментів у коростенців, щоб як мінімум подвоїти рахунок на свою користь було предостатньо. Дубль на свій рахунок записав Петренко Дмитро.

26 червня у Коростені на стадіоні "Спартак" відбудеться матч-відповідь чвертьфіналу. Півфінал Кубку області пройде 3 та 10 липня. Фінальний поєдинок турніру заплановано на 20 липня", - йдеться у повідомлені.