Коростенські спортсмени вибороли золото та срібло Всеукраїнського турніру з футзалу

Команда ФК «Мал» (Коростень) під керівництвом Прудка Григорія Євгенійовича, стала переможцем Всеукраїнського турніру з футзалу між спортсменами 2011 року народження на Кубок «МАЛА».

Про це 31 січня повідомила адміністрація ФК "Мал" на своїй сторінці у Facebook.

"Змагання відбувалися 27 та 28 січня в Коростені в спортивному комплексі «Мал». Срібним призером стала наймолодша команда-учасниця турніру, - ФК "Мал", яку тренує старший тренер Виговський Олександр Васильович. Третє місце вибороли спортсмени з ФК "Ізяслав" (Хмельницька область).

Загалом учать у змаганнях взяли 10 команд з Київської, Хмельницької та Житомирської областей, які були поділені на 2 групи по 5 команд у кожній. В результаті напружених протистоянь до півфінальних поєдинків вийшли кращі чотири команди: ФК "Ізяслав" (Хмельницька область), ФК "Бульвар" (Житомир), ФК "Мал" (Коростень) та наймолодша команда змагань ФК "Мал"-2012 (Коростень).

Юні спортсмени з Коростеня отримали також відзнаки від організаторів турніру в різних номінаціях:

• кращий воротар змагань - Кузьменко Роман (ФК "Мал" 2011 р.н.)
  • кращий захисник - Семененко Дмитро (ФК "Мал" 2012 р.н.)

Призери змагань були нагороджені кубками та медалями. Привітав та нагородив учасників змагань організатор Кубку "МАЛА" ГАЄВСЬКИЙ В'ячеслав Віталійович", - йдеться у повідомленні.