Коростенські футболісти "розгромили" "Агро-Ниву" з рахунком 3:0

Коростенській ФК "Мал" впевнено переміг "Агро-Ниву" 3:0.

Про це поінформувала адміністрація коросткнського футбольного клубу.

"25 травня у матчі 2-го туру COMSPEC-Чемпіонат Житомирської області з футболу, який проходив у Коростені на стадіоні "Спартак", футбольний клуб "Мал" переміг команду "Агро-Нива" з Народичів/Ласки. Матч завершився із рахунком 3:0 на користь коростенців.

Перший символічний удар по м’ячу в матчі виконав Анатолій Галицький – батько загиблого військового, коростенця Вадима Галицького.

Вперед Малівців у матчі вивів Петренко Дмитро. У середині першого тайму перевагу коростенців у рахунку з пенальті збільшив капітан команди Ігор Черепанський. До розгромного результат довів в кінці першого тайму той же Дмитро Петренко, який записав на свій рахунок дубль.

У другому таймі "Мал" продовжив домінувати і створив багато гольових моментів, але м'ячів не забив", - розповіли у ФК.