Перейти до контенту
Коростень Малин Овруч Олевськ Політика Суспільство
Події Опубліковано

У Коростені чорнобильці знову вийшли на мітинг

У Коростені “чорнобильці” знову вийшли на мітинг

У Коростені 3 жовтня під стінами міської ради зібралися “чорнобильці”.

Про це у соцмережі Facebook  написала Світлана Барановська.

“У Коростені розпочався мирний Чорнобильський мітинг проти несправедливості у нарахуванні чорнобильських доплат. Головна мета мітингувальників – законність виконання Чорнобильського законодавства”, – написала коростенка.

Читайте також — Події

Усі матеріали розділу