Перейти до контенту
Коростень Малин Овруч Олевськ Політика Суспільство
Культура Опубліковано

Семеро коростенців отримали грамоти Верховної Ради за заслуги перед українським народом ?ФОТО

Семеро коростенців отримали грамоти Верховної Ради за заслуги перед українським народом ?ФОТО

Зранку, 15 березня, у приміщенні Коростенської міської ради було вручено грамоти Верховної Ради України за заслуги перед українським народом.

Про це повідомляє сайт міськради.

Нагороди отримали:

  • Бошакову Олегу Георгійовичу – начальнику відділу з питань цивільного захисту виконавчого комітету Коростенської міської ради;
  • Корнієнко Леонілі Степанівні – завідуючій ДНЗ № 13 м.Коростеня;
  • Черняєвій Світлані Володимирівні – завідуючій методичним кабінетом відділу освіти Коростенської міської ради;
  • Кульбіді Наталії Леонідівні – директору Коростенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням іноземних мов;
  • Мороз Світлані Євгенівні – вчителю фізичного виховання Коростенського міського колегіуму;
  • Хоменко Світлані Іванівні- лікарю-інфекціоністу, завідуючій інфекційним відділення КУ “Коростенська міська лікарня”;
  • Рублевській Наталії Олександрівні- організатору дозвіллєвої діяльності КУ “Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці”.

rada nagor 15kor 2

rada nagor 15kor 3

rada nagor 15kor 4

rada nagor 15kor 5

Слідкуйте за подіями в місті та Україні разом з КОРОСТЕНЬ TODAY! Підписуйтесь на наш Telegram-канал: https://t.me/korostentoday

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Коростенському письменнику присвоїли звання “Почесний громадян міста”

Читайте також — Культура

Усі матеріали розділу