Перейти до контенту
Коростень Малин Овруч Олевськ Політика Суспільство
Медицина Опубліковано

12 інфікованих коронавірусом коростенців перебувають на самоізоляції

12 інфікованих коронавірусом коростенців перебувають на самоізоляції

Станом на ранок суботи, 11 квітня, у Коростені лабораторно підтверджено 14 випадків інфікування коронавірусом.

Двоє коростенців, у яких виявили коронавірус, перебувають на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Коростенської міської лікарні. Інші дванадцять пацієнтів лікуються вдома. Про це повідомляє у Фейсбук начальник відділу охорони здоров’я виконкому Коростенської міської ради Микола Заєць.

“Станом на 08.00 в стаціонарі перебуває 2 пацієнта з лабораторно підтвердженим діагнозом «Коронавірус», та 6 пацієнтів з діагнозом «Підозра на коронавірусну інфекцію» (5 пневмоній та 1 контактний з легкою формою ГРВІ і позитивним цитотестом на короновірус). Стан хворих середньої тяжкості. Проводяться всі необхідні заходи. Всі інші пацієнти знаходяться на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів” – написав Микола Заєць.

Нагадуємо, що станом на 08:00 11 квітня 2020 року в Коростені зареєстровано 14 лабораторно підтверджених випадків COVID-19:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Коростень заборонив проїзд містом транспорту з інших регіонів України”.

Читайте також — Медицина

Усі матеріали розділу