Перейти до контенту
Коростень Малин Овруч Олевськ Політика Суспільство
Блог Опубліковано

Дерибан бюджетних коштів чи підтримка комунального підприємства?

Дерибан бюджетних коштів чи підтримка комунального підприємства?

Леся Грищенко,  депутат Коростенської міської ради

Минулої (34-ої) сесії Коростенської міськради розглядався проект рішення, де йшлося, в тому числі,
й про відшкодування частини витрат КП теплозабезпечення за підсумками опалювального сезону 2018-2019 року
в сумі майже 1,4 млн.грн.

Нагадаю, що за результатами громадського тиску
місцева влада зменшила тариф на послуги теплопостачання до фіксованої цифри
49 грн. за 1 м.кв. для мешканців будинків без теплового лічильника
(без будь-яких обґрунтувань і пояснень цієї цифри)
та було прийнято відповідне рішення сесії
про подальше відшкодування постачальнику тепла так званих «збитків»
(адже в окремих випадках
тариф за тепло у мешканців будинків без теплового лічильника
перевищував 80 грн. за 1 м.кв.,
що було чи не вдвічі більше, ніж у мешканців будинків з лічильником).

Пояснення «витрат» КПТ було надано у вигляді звичайної таблиці.

Моя репліка на сесії з цього приводу була наступною (дослівно):

«Не є логічним,
коли одна частина мешканців міста за ту саму послугу теплопостачання
сплачує вдвічі менше лише тому, що
за рахунок КПТ їм на будинок було встановлено тепловий лічильник.

Крім того,
ми ще й досі не знаємо, звідки взялася цифра «49»:
якщо вона середньозважена по місту,
то можна припустити, що вона є економічно обґрунтованою.

Тоді виникає інше питання:
звідки ж тоді взялися витрати підприємства
і чому платники податків мають вигрібати косяки менеджменту підприємства?

Тим не менше, бюджету ці маніпуляції обійдуться лише у… 4,0 млн.грн.!»

ЛІЧИЛЬНИК НЕ ЕКОНОМИТЬ ТЕПЛО!

Але рішення було прийнято і КПТ цілком законно отримає кошти.

P.S. і – родзинка у тортик.
Як вам той факт,
що на 6-му році українсько-росіянської війни
наше КПТ продовжує користуватися ворожим доменом?

lesya 29.10.19 2

lesya 29.10.19 3

lesya 29.10.19 4