Перейти до контенту
Коростень Малин Овруч Олевськ Політика Суспільство
Суспільство Опубліковано

Житомирська область перейшла на аварійні відключення

Житомирська область перейшла на аварійні відключення

3 квітня на Житомирщині запроваджено аварійні відключення електроенергії.

Про це поінформували у Житомиробленерго.

“Отримали команду від НЕК “Укренерго” на введення аварійних відключень електроенергії (ГАВ). Просимо з розумінням поставитися до вжитих заходів, спрямованих на збереження енергосистеми України”, — повідомили Житомиробленерго.

Читайте також — Суспільство

Усі матеріали розділу