Коростенські кікбоксери успішно виступили на чемпіонаті України з бойового мистецтва

Коростенські кікбоксери показали гарний результат на чемпіонаті України з бойового мистецтва комбат самозахист ІСО.

Про це повідомляє сайт Коростенської міськради.

31 жовтня у Броварах (Київська область) відбувся чемпіонат України з бойового мистецтва комбат самозахисту ІСО.

Серед великої кількості сильних кікбоксерів були і наші земляки - спортсмени спортивного клубу ,,Сапсан файтер” (керівник Скороходов Сергій Юрійович).

За підсумками змагань, серед коростенців, змагаючись у розділі ,,К-1”, золоту нагороду виборов Рафальський Роман (вагова категорія 77кг), а срібним призером став Стретович Олексій (вагова категорія 94кг). У розділі ,,Лоукик" учень міської гімназії Бовсунівський Максим (вагова категорія 61кг) отримав срібну нагороду.

Вітаємо наших земляків з хорошим результатом та бажаємо нових спортивних перемог.

Слідкуйте за подіями в місті та Україні разом з КОРОСТЕНЬ TODAY! Підписуйтесь на наш: Telegram-канал.