Перейти до контенту
КоростеньМалинОвручОлевськІнші ОТГУкраїна
Ушомирська громада Опубліковано

Після підтоплень у селі біля Коростеня небезпечно пити воду з криниць: її дезінфікують і відкачують

Після підтоплень у селі біля Коростеня небезпечно пити воду з криниць: її дезінфікують і відкачують

На Коростенщині рятувальники відкачали воду з 10 криниць, яку небезпечно вживати після підтоплення.

Про це 24 червня повідомила пресслужба ГУ ДСНС України у Житомирській області.

«Сьогодні вдень у с. Ушомир Коростенського району рятувальники залучалися на ліквідацію наслідків нещодавнього підтоплення домогосподарств, яке сталося внаслідок підвищення рівня води в річці Уж. Після підтоплення фахівці Держпродспоживслужби перевірили якість води у криницях та встановили, що вона непридатна для споживання. Для відновлення якості питної води криниці продезінфікували. Після цього фахівці ДСНС відкачали близько 20 куб. м води з 10 криниць», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що ввечері 8 червня 2026 року в селі Ушомир Коростенського району внаслідок підвищення рівня води в річці Уж затопило близько 20 обійсть, воду відкачували 37 рятувальників, 8 одиниць техніки, 8 мотопомп та насосна станція. Наступного дня, 9 червня, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко повідомив, що в громаді ліквідовують наслідки підтоплення та будуть ремонтувати греблю.ввечері 8 червня 2026 року в селі Ушомир Коростенського району внаслідок підвищення рівня води в річці Уж затопило близько 20 обійсть, воду відкачували 37 рятувальників, 8 одиниць техніки, 8 мотопомп та насосна станція. Наступного дня, 9 червня, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко повідомив, що в громаді ліквідовують наслідки підтоплення та будуть ремонтувати греблю.