Новини Овруча

Юний боєць з Овручинни здобув срібло на Чемпіонаті Європи GAMMA MMA

Дмитро Совенок, молодий спортсмен з Гладкович, знову продемонстрував свою майстерність у змішаних єдиноборствах, виборовши срібну медаль на Чемпіонаті Європи GAMMA MMA. Змагання проходили у мальовничих Високих Татрах у Словаччині.

Про це йдеться на фейсбук сторінці ЦНАП Гладковицької територіальної громади.

Зазначається, що Дмитро впевнено пройшов через три поєдинки, здобувши перемоги над суперниками з Польщі та Ірландії. У фіналі він зустрівся з ще одним представником Польщі, де після напруженої боротьби посів друге місце у віковій категорії до 18 років та ваговій категорії 70,3 кг.

Цей успіх надає Дмитру право взяти участь у Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств MMA, який відбудеться у грудні 2024 року в Джакарті, Індонезія.

Варто зазначити, що на Чемпіонаті Європи брали участь команди з семи європейських країн, і збірна України здобула перше місце у командному заліку.