В Овруцькій громаді вшанували жертв Другої світової війни та захисників України
22 червня у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні в Овруцькій громаді відбулися заходи з вшанування Героїв Другої світової війни та всіх, чиє життя забрала війна.
Про це розповіли в Овруцькій міській раді.
“Керуючий справами виконавчого комітету Овруцької міської ради Сергій Лобик разом із представниками громадських і ветеранських організацій поклали квіти до пам’ятних знаків героям-визволителям Другої світової війни та стели «І мертвим, і живим захисникам України в російсько – українській війні».
Під час заходу керуючий справами наголосив, що пам’ять про трагічні сторінки історії є надзвичайно важливою для українського народу, особливо сьогодні, коли війна знову прийшла на нашу землю.
Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Пам’ять про героїв, які віддали своє життя заради миру та майбутнього, і сьогодні залишається уособленням мужності, незламності та любові до рідної землі”, – йдеться у повідомленні.


