Перейти до контенту
Коростень Малин Овруч Олевськ Політика Суспільство
Овруч Опубліковано

Понад сотня жителів Овруцької громади стали Донорами крові

Понад сотня жителів Овруцької громади стали Донорами крові

137 жителів громади здали кров під час виїзного Дня донора, що відбувся в Овручі.

Про це 10 лютого розповіцли в Овруцькій міській раді.

“Сьогодні в Овручі відбувся виїзний День донора, організований працівниками Житомирського обласного центру крові спільно з медиками КНП «Овруцький центр первинної медико-санітарної допомоги». Подібні заходи в Овруцькій громаді проходять регулярно — 3–4 рази на рік. Наразі ж це перша така акція у 2026 році, що традиційно пройшла на базі Овруцького будинку культури.

Цього разу до доброї справи долучилися 137 жителів громади, які добровільно здали кров, усвідомлюючи її життєву необхідність для порятунку людей — як у цивільних медичних закладах, так і для наших порятунку наших Захисників у бойових умовах.

Організатори дякують усім донорам за активну громадянську позицію та наголошують: такі заходи в громаді проводитимуться й надалі. Зокрема, наступний виїзний прийом в Овруцькій громаді попередньо запланований на 21 травня”, – поінформували в міській раді.

631382071 1310326634453638 903153040016977253 n

Читайте також — Овруч

Усі матеріали розділу