Перейти до контенту
Коростень Малин Овруч Олевськ Політика Суспільство
Овруч Опубліковано

Після ворожої атаки жителів Овруча закликають економити електроенергію

Після ворожої атаки жителів Овруча закликають економити електроенергію

Після удару по інфраструктурі в Овручі просить місцевих жителів перейти в режим енергозбереження.

Про це 21 квітня повідомили в Овруцькій міській раді.

“Після потужної ворожої атаки на об’єкти інфраструктури громади енергосистема працює в ослабленому режимі. Водночас навантаження на електромережі залишається значним.

У зв’язку з цим, вкотре, звертаюся до всіх споживачів електричної енергії — як побутових, так і непобутових — із проханням максимально обмежити використання енергоємних електроприладів, зокрема морозильних камер, пральних, посудомийних і сушильних машин, електрообігрівачів та іншої потужної техніки.

Також прошу утриматися від використання нічного рекламного освітлення, вивісок та декоративного підсвічування.

Закликаю кожного поставитися відповідально до цього звернення. У разі недотримання зазначених рекомендацій будемо змушені повернутися до застосування графіків погодинних відключень електроенергії”, – наголошує міський голова Іван Коруд.

Нагадаємо, вранці 17 квітня міський голова Овруча Іван Коруд повідомив, що росіяни атакують об’єкти інфраструктури громади. Внаслідок обстрілу відсутнє електропостачання, у навчальних закладах тимчасово призупинили навчальний процес, у громаді розгортають пункти незламності. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко проінформував, що через ворожу атаку сталася пожежа у приватному будинку та господарчій споруді. Згодом рятувальники інформували, що пожежу на загальній площі 80 м кв загасили. За інформацією голови правління АТ «Житомиробленерго» одну з електропідстанцій у Житомирській област рф атакувала 20 шахедами.

Читайте також — Овруч

Усі матеріали розділу