Новини Олевська

Олевські спортсмени вибороли 16 медалей на чемпіонат області з греко-римської боротьби

27-28 січня у Житомирі проводився чемпіонат Житомирської області з греко-римської боротьби серед старших та молодших юнаків. 16 медалей здобула команда борців Олевської ДЮСШ: 8 золотих, 5 срібних, 3 бронзових.

Про це 1 лютого повідомили у пресслужбі Олевської міської ради.

"Вихованці тренера Юрія Ямчинського вибороли 6 медалей: 4 золоті, срібна та бронзова. Філіал села Сущани, де тренером працює Володимир Попков, також виборов 6 медалей: 1 золоту, 3 срібні, 2 бронзові. Філіал села Тепениця, де тренером є Андрій Кострицький, виборов 3 золоті медалі. Вихованець тренера Миколи Закірова також виборов срібну медаль.

В загальному рейтинговому командному заліку наші борці посіли 1 та 2 командні місця (молодша вікова категорія – 1 місце, старша вікова категорія – 2 місце). Кількістю медалей, здобутих спортсменами, завдячні якісній роботі тренерського складу. Так, перед тим, як поїхати на чемпіонат області, борці с. Сущани провели товариську зустріч з борцями с. Тепениця. Ще одну товариську зустріч борці із Сущан провели в Олевську з вихованцями тренерів Юрія Ямчинського та Миколи Закірова", - йдеться у повідомленні.

У загальному команда Олевської ДЮСШ була складена із філіалів сіл Тепениця, Сущани та міста Олевськ.