Перейти до контенту
Коростень Малин Овруч Олевськ Політика Суспільство
Олевськ Опубліковано

На території Олевської громади гімназія та два класи ліцею перебувають на дистанційному навчанні

На території Олевської громади гімназія та два класи ліцею перебувають на дистанційному навчанні

З початку року на ГРВІ в Олевській та Білокоровицькій ТГ перехворіло 1228, що на 17,0% менше за аналогічний період 2024 року.

Про це інформує 12 березня Олевське відділення Коростенського міжрайонного відділу ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України”.

“Всього дітей у віці 0-17 років в складі хворих з початку року 775; з них дітей у віці 5-14 років – 485 що складає 39 % від загального числа хворих, частка дітей в структурі хворих залишається рівні 9-го тижня.

На 10-му тижні 2025 року (епідпоріг 338,662) показник захворюваності на ГРВІ на території Олевської ТГ знизився на 3% у порівнянні з попереднім тижнем року. Показники захворюваності у всіх вікових категоріях знаходиться практично на рівні минулого тижня. Найвищим є показник у віковій категорії 0-4 роки (1720,1 на 100 тисяч), 15-17 років (1504,1 на 100 тис.), 5-14 років (794,2 на 100 тисяч) відповідної вікової групи.

У Білокоровицькій ТГ на 10-му тижні (епідпоріг 712,155) захворюваність знизилася на 22%. Найбільший показник захворюваності спостерігається у віковій категорії 15-17 років”, – йдеться у повідомленні.

На території Олевської та Білокоровицької ТГ з метою обмеження поширення інфекції школярі перебували на дистанційній формі навчання.

Станом на 10.03.2025 року всі заклади відновили очне навчання, на дистанційній формі перебуває Майдан-Копищенська гімназія та 2 класи Лопатицького ліцею.

Читайте також — Олевськ

Усі матеріали розділу