У Малині провели донорський день: зібрано понад 50 літрів крові
Сьогодні виїзна бригада Житомирського обласного центру крові знову працювала у Малинській громаді.
Про це 23 червня розповіли у Малинській міській раді.
“Загалом до донації крові для хворих та поранених військовослужбовців і цивільних громадян долучилися 123 активні жителі громади різного віку.
Зазначимо, що перед донацією учасники проходили додонаційне обстеження: огляд у терапевта, визначення групи крові та рівня гемоглобіну. Уся кров, яку збирає центр, обов’язково додатково перевіряється на наявність інфекційних захворювань, що забезпечує повну безпеку для реципієнтів.
У результаті вдалося зібрати 53,5 літра крові, яка стане справжнім порятунком для десятків українських військових
Щиро дякуємо всім, хто долучився до цієї благородної справи, проявивши небайдужість і громадянську відповідальність. Завдяки таким людям підтримується важливий запас крові, який може стати вирішальним у боротьбі за чиїсь життя, – подякували в міськраді.






