Новини Малина

Малинські спортсмени вибороли медалі на відкритому турнірі з боксу в Коростені

6 травня у місті Коростені відбувся відкритий турнір з боксу серед дітей 2004-2010 р.н. Турнір зібрав 130 учасників з Бердичева, Житомира, Любара, Бородянки, Хорошева, Звягеля, Малина та Коростеня.

Про це 8 травня розповіли в управлінні освіти, молоді, спорту та нацпатріотичного виховання Малина.

"Участь у змаганнях взяли 10 спортсменів нашої громади вихованців Малинської ДЮСШ та показали гарні результати. Золоті медалі вибороли Клименко Матвій, Андрущенко Богдан, Зайдліч Ілля, Лісовський Владислав та Мала Марія. Срібними призерами стали Карпенко Артем, Карпенко Дмитро, Клименко Марк, Андрійчук Олександр, Назаренко Яна.

Вітаємо спортсменів та їх тренера з чудовими результатами та бажаємо подальших перемог!", - йдеться у повідомленні.