22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, Коростенська громада вкотре засвідчила свою повагу до пам’яті загиблих та вдячність усім, хто боронив рідну землю.
Про це розповіли у Коростенській міській раді.
“За участі заступника міського голови Олександра Синицького, представників виконавчого комітету міської ради та районної військової адміністрації до меморіалу загиблим воїнам було покладено квіти. Присутні схилили голови у хвилині мовчання, віддаючи шану полеглим захисникам і всім жертвам воєн.
Допоки живе пам’ять — живуть імена. Допоки живуть імена — не згасає правда про їхній подвиг і жертовністі”, - йдеться у повідомленні.