Перейти до контенту
Коростень Малин Овруч Олевськ Політика Суспільство
Суспільство Опубліковано

На вихідних патрульні Житомирщини “зловили” понад десяток п’яних водіїв

На вихідних патрульні Житомирщини “зловили” понад десяток п’яних водіїв

У Житомирській області за вихідні патрульні зупинили 11 нетверезих водіїв.

Про це 17 лютого поінформувала пресслужба патрульної поліції Житомирської області.

“За вихідні ми виявили 11 кермувальників з ознаками алкогольного чи наркотичного сп’яніння. На всіх водіїв патрульні склали протоколи за ст. 130 (Керування транспортними засобами в стані сп’яніння) КУпАП”, – розповів патрульні.

Надалі рішення щодо притягнення до відповідальності водіїв прийматиме суд.

alkogzakerm170225 1 min

Читайте також — Суспільство

Усі матеріали розділу