Перейти до контенту
Коростень Малин Овруч Олевськ Політика Суспільство
Суспільство Опубліковано

Коростенські активісти дають меру Москаленку декілька днів, щоб прибрати “комуністичні” пам’ятники

Коростенські активісти дають меру Москаленку декілька днів, щоб прибрати “комуністичні” пам’ятники

У Коростені активісти пропонують владі прибрати з міста “комуністичні” пам’ятники. На все про все коростенці дають мерії декілька днів.

Про це у соцмережі Facebook повідомила організація “Молодь північного краю”.

“Ми поки пропонуємо владі прибрати пам’ятники. Ми ГО “Молодь Північного краю”, та не байдужі коростенці, а також добрі люди, даємо очільнику міста Москаленку час до 14 травня прибрати пам’ятники які залишилися. Якщо ви це не зробите самостійно – ми приберемо їх самі. Також звертаємось до СБУ: Ви ловите колоборантів? Ми їх зберемо всіх в одному місці і це будуть захисники пам’ятників! Москаленко, наша країна була окупована росією й імперія мітила територію, встановлюючи у нас пам’ятники своїм діячам. Зараз війна і ми маємо позбутися всього того, що має хоч якесь відношення до рашистів”, – наголосили місцеві активісти.

Нагадаємо, зранку, 7 травня, в Коростені місцеві активісти демонтували памятник «Молоді Коростеня ХХ століття», натомість міський голова Володимир Москаленко назвав це мародерством.

aktuckor100522 2

aktuckor100522 3

ДОПОМОГТИ НАШІЙ РЕДАКЦІЇ ФІНАНСОВО: “Підтримай КОРОСТЕНЬ today”.

Слідкуйте за подіями в місті та Україні разом з КОРОСТЕНЬ TODAY! Підписуйтесь на наш Telegram-канал: https://t.me/korostentoday

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У День пам’яті та примирення Москаленко привітав коростенців з Днем Перемоги”.

Читайте також — Суспільство

Усі матеріали розділу