Перейти до контенту
Коростень Малин Овруч Олевськ Політика Суспільство
Суспільство Опубліковано

У Коростені з приміщення поліклініки вандали обірвали новорічні гірлянди

В ніч з 22 на 23 грудня невідомі вандали обірвали з приміщення дитячої поліклініки новорічні гірлянди.

Про це на власній стрінці сторінці у Фейсбук проінформувала газета «Іскоростень».

«Вандали обірвали святкове освітлення на міській поліклініці. Декілька гірлянд обірвали і викинули поруч. БЕЗ КОМЕНТАРІВ…», – йдеться в дописі.

Читайте також: Знак «I love КОРОСТЕНЬ» знову потрощили. ФОТОрепортаж

Читайте також — Суспільство

Усі матеріали розділу