Житомирське Полісся здобуло вольову перемогу над Вересом: підопічні Ашура очолили турнірну таблицю УПЛ

У матчі шостого туру української Прем’єр-ліги житомирське Полісся на своєму стадіоні обіграло Верес із рахунком 2:1.

Гості першими відкрили рахунок у матчі, шокувавши господарів на самому початку гри – відзначився Микола Гайдучик. До кінця першого тайму Полісся так і не зуміло зрівняти рахунок.

Але після перерви команда Імада Ашура не лише відігралася, а й вийшла вперед. Спочатку свій гол забив Олексій Гуцуляк, а згодом пенальті реалізував Олександр Назаренко, який забив свій шостий м’яч у цьому розіграші УПЛ.

Полісся набрало 13 очок і вийшло у лідери турнірної таблиці чемпіонату України. Верес займає 13-е місце.

У наступному турі чемпіонату України Полісся гратиме з ЛНЗ, а Верес зіграє проти Інгульця.