Житомирське "Полісся" у першому матчі сезону здобуло перемогу над "Шахтарем"

У матчі другого туру чемпіонату України Шахтар програв Поліссю із рахунком 0:1. Зустріч відбулася на стадіоні “Лівий берег”.

Перший та єдиний гол у поєдинку був забитий на 35-й хвилині – після розіграшу кутового влучним ударом відзначився Сергій Чоботенко.

У другому таймі гра була перервана через повітряну тривогу. Після поновлення матчу Шахтар володів перевагою, але так і не зумів зрівняти рахунок. Цікаво, що до основного часу арбітр додав п’ять хвилин, але суперники переграли більше 11 хвилин.

В активі Шахтаря три очки після двох стартових матчів чемпіонату України. Полісся зіграв свій перший поєдинок у цьому розіграші УПЛ.

У наступному турі української Прем’єр-ліги Шахтар зіграє проти Лівого берега, а Полісся гратиме з Інгульцем.