Житомирське "Полісся" у Львові обіграло "Карпати" та піднялося на друге місце в УПЛ

Житомирське Полісся на виїзді обіграло Карпати у восьмому турі Української Прем’єр-ліги – 3:1.

Гості відкрили рахунок у поєдинку, відзначився Борис Крушинський. Вже за хвилину львів’яни відігралися завдяки голу Дениса Мірошніченка. Однак перед самою перервою Олексій Гуцуляк знову вивів житомирців вперед, Крушинський записав на свій рахунок асист.

У другому таймі третій м’яч у ворота господарів забив Олександр Назаренко. Вже за дві хвилини форвард Полісся залишив поле через травму. Більше команди голів не забивали.

Команда Імада Ашура набрала 17 очок і посідає друге місце в УПЛ. Карпати йдуть на десятому рядку, маючи вісім очок.

У наступному турі Полісся прийме Ворсклу 6 жовтня. Карпати вдома 4 жовтня зіграють із Інгульцем.