З чемпіонату легкої атлетики коростенські спортсмени повернулись з перемогами

Коростенці продемонстрували гідні результати на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків.

Про це 3 червня поінформував "Коростень Спортивний" у соцмережі Facebook.

"З 31 травня по 2 червня у Львові проходив командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2007 років народження та молодших. Нашу міську громаду на змаганнях представляли вихованці відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренера Медведчука Віктора Володимировича. У чемпіонаті брали участь 24 команди (566 спортсменів).

За результатами змагань кращий результат показав Ейсмонт Артур посівши другу сходинку п'єдесталу з бігу на дистанції 400м. Бронзовим призером став Вигівський Данило з бігу на дистанції 400м та 800м. Рябчун Владислав, Ейсмонт Артур та Вигівський Данило в складі збірної команди Житомирської області посіли першу сходинку п'єдесталу з естафетного бігу (100м+200м+300м+400м)", - йдеться у повідомленні.

Вітаємо спортсменів та їх тренера з гідним виступом та бажаємо перемоги в наступних змаганнях.