Юний коростенський спортсмен став чемпіоном України з легкої атлетики

Коростенська громада має чемпіона України з легкої атлетики.

Про це 13 лютого інформує "Коростень спортивний" у соцмережі Facebook.

"З 8 по 11 лютого у Львові проходив чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2009/2010 років народження. Нашу міську громаду на змаганнях представляли вихованці відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренера Медведчука Віктора Володимировича. За результатами змагань учень КМЛ №1 Рябчун Владислав став чемпіоном України з бігу на дистанції 400 м та з естафетного бігу в складі збірної команди Житомирської області, також з бігу на дистанції 200 м став бронзовим призером. Учениця КМЛ № 10 Михайленко Діана з бігу на дистанції 800 м фінішувала восьмою з 66 спортсменів", - йдеться у повідомленні.

Вітаємо спортсменів та їх тренера з гідним виступом та бажаємо перемоги в наступних змаганнях.