Юний коростенець Іван Шапошніков виборов золото на тенісному турнірі SMASH KIDS 75BL

25 квітня на критих кортах м. Києва відбулися змагання дитячого тенісного турніру SMASH KIDS 75BL серед гравців у віці до 10 років. Вдруге протягом поточного року І місце на вказаних змаганнях одержав вихованець Коростенської тенісної школи "СЕТ" Шапошніков Іван, учень КМЛ №7.

Про це 26 квітня інформує "Коростень спортивний" у соцмережі Facebook.

"У півфінальному матчі за вихід у фінал Шапошніков Іван у напруженій боротьбі переміг іншого коростенця Сингаївського Дмитра, який в підсумку зайняв ІІІ місце (на фото з ракеткою). Слід зазначити, що Шапошніков Іван у восьмирічному віці є наймолодшим серед учасників змагань.

Вітаємо наших земляків з хорошим результатом та бажаємо подальших перемог вихованцям Коростенської тенісної школи ,,СЕТ" під керівництвом тренера Ігоря Безнощенко", - йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за подіями в місті та Україні разом з КОРОСТЕНЬ TODAY! Підписуйтесь на наш Telegram-канал: https://t.me/korostentoday