Юні коростенці з ФК "Мал" вибороли золото та бронзу на Всеукраїнському турнірі з футболу

Юні футболісти "Малу" вибороли золото та бронзу Всеукраїнського турніру, який відбувся на Івано-Франківщині.

Про це 23 червня розповіли у ФК "Мал".

"Команди ФК «Мал» з Коростеня стали переможцями та бронзовими призерами Всеукраїнського юнацького турніру з футболу "Літо у Яремчі", який проходив з 19 по 21 червня у місті Яремча на Івано-Франківщині.

Коростень представляли дві юнацькі команди ФК "Мал", які тренує тренер Андрій Шевчук. Змагання проходили між футболістами 2015 року народження.
У запеклій боротьбі наші команди вибороли два призових місця. «Мал-1» переміг а «Мал-2» виборов бронзові медалі.

Кращими гравцями турніру серед футболістів нашого клубу організатори відзначили захисника Кравця Олександра та нападника Ємельянова Івана.

Вітаємо тренера, юних футболістів та батьків! Бажаємо гравцям подальших перемог і мирного неба! Слава Україні!", - наголосили у футбольному клубі.