Юні коростенські "Малівці" вибороли золото та бронзу кубка з футзалу

16 та 17 лютого у Коростені в спортивному комплексі "Мал" проходив традиційний кубок "Мала" з футзалу. Цього разу в турнірі взяли участь 8 команд, які складались з гравців 2011 року народження.

Про це 19 лютого повідомила адміністрація ФК "Мал".

"Коростенці на цих змаганнях були представлені двома командами – ФК "Мал" 2011 р.н. під керівництвом тренера Прудка Григорія Євгенійовича та наймолодша команда змагань - ФК "Мал" 2012 року народження, яку тренує старший тренер Виговський Олександр Васильович.

У турнірі були як яскраві ігри з розгромними рахунками, так і важкі принципові матчі, які закінчувались мінімальними перемогами. Однією із таких ігор стало дербі «Малівців». У запеклій боротьбі гравці ФК "Мал" 2011 та "Мал" 2012 змогли виявити переможця лише на останніх хвилинах півфіналу, гол у ворота підопічних Виговського Олександра Васильовича на останніх хвилинах забив воротар.

Загалом коростенці продемонстрували дуже хороші результати, у фінальні грі ФК "Мал" 2011 р.н. в серії пенальті переміг ДЮСШ "Ізяслав". Бронзові ж нагороди вибороли гравці «Мала» 2012 р.н., які перемогли гравців ДЮСШ Овруч з рахунком 2:1.

По завершенню змагань найкращі команди були нагороджені кубками та медалями. Нагороду за кращого нападника турніру отримав гравець ФК "Мал" 2012 Бондар Михайло, ну а кращим воротарем змагань організатори визнали кіпера ФК "Мал" 2011 Кузьменко Роман", - йдеться у повідомленні.

Вітаємо наших юних футболістів з гарним результатом та бажаємо надалі прогресувати та здобувати призові місця.