Коростенські команди ФК «Мал» стали переможцями юнацького турніру з футзалу, який проходив 22 та 23 грудня у Коростені в спортивному комплексі "Мал".
Про це 27 грудня повідомила адміністрація футбольного клубу.
"У змаганнях взяли участь 10 команд з різних куточків Житомирщини. Коростень представляли дві юнацькі команди ФК "Мал" 2015 та 2016 року народження. Змагання проходили між футболістами 2015 р.н. У запеклій боротьбі коростенці вибороли два призових місця, команда з Бердичева зайняла 3 місце. У фіналі двох Малівських команд перемогу та золото змагань одержав «Мал-2015», «Мал-2016» - срібний призер турніру.
Кращим гравцем змагань організатори визнали Бахура Андрія (ФК "Мал 2015"), кращим воротарем Ткачука Макара (ФК "Мал 2016")", - йдеться у повідомленні.
Вітаємо тренерів та батьків з гарним результатом. Бажаємо юним гравцям подальших перемог і мирного неба! Слава Україні!
![412933744 668246902132031 255585237022090986 n min](/images/2023/12/28/412933744_668246902132031_255585237022090986_n-min.jpg)
![414124771 668247035465351 8019437757647494639 n min](/images/2023/12/28/414124771_668247035465351_8019437757647494639_n-min.jpg)
![414125709 668247065465348 2387323726883935500 n min](/images/2023/12/28/414125709_668247065465348_2387323726883935500_n-min.jpg)
![414256778 668247015465353 530785312730316771 n min](/images/2023/12/28/414256778_668247015465353_530785312730316771_n-min.jpg)
![414667383 668247092132012 4287512089579453178 n min](/images/2023/12/28/414667383_668247092132012_4287512089579453178_n-min.jpg)
![414737558 668247005465354 632139114510000917 n min](/images/2023/12/28/414737558_668247005465354_632139114510000917_n-min.jpg)