Юні коростенські футболісти вибороли кубок у Всеукраїнському турнірі на Івано-Франківщині

Юнацька команда ФК «Мал-1» з Коростеня виборола кубок турніру «Ліга Європи» в рамках Всеукраїнського футбольного турніру серед футболістів 2011 року народження.

Про це у соцмережі Facebook написала адміністрація ФК "Мал".

"Змагання проходили у місті Яремча на Івано-Франківщині з 22 по 24 грудня. Коростень представляли дві наші юнацькі команди під керівництвом тренера Прутько Григорія Євгенійовича. У напруженій боротьбі ФК «Мал-1» виборола четверте місце і тим самим автоматично перемогла у кубку турніру "Ліга Європи".

Кращим гравцем серед коростенців організатори відзначили Пельца Максима. Вітаємо тренера, його команду та батьків! Бажаємо гравцям подальших перемог і мирного неба! Слава Україні", - йдеться у повідомленні.