Перейти до контенту
Коростень Малин Овруч Олевськ Політика Суспільство
Спорт Опубліковано

Юні коростенські футболісти стали срібними призерами Всеукраїнського чемпіонату “Winter Cup”

Юні коростенські футболісти стали срібними призерами Всеукраїнського чемпіонату “Winter Cup”

З 9 по 11 січня у Києві відбувся Всеукраїнський Зимовий Чемпіонат серед команд з гравців 2016 та 2017 років народження “Winter Cup”. Участь у турнірі по 2016 р.н взяли 14 команд по 2017 р.н – 12 команд з різних куточків України, серед яких і дві команди коростенського “Малу”.

Про це 15 січня розповіли у ФК “Мал”.

“Змагання проходили в форматі 4+1 за коловою системою. Команда “Мала” 2017 року народження набрала 15 залікових балів і шістьма очками поступилися переможцю турніру – команді ФК «Бровари» (Київська область) й відповідно посіла другу сходинку. Третій ФК “Атлет” Київ. Команда “Малу” 2016 року народження з поміж 14 команд зайняла 7 місце. Приємно, що в номінації «Кращий воротар» організатори відзначили нашого гравця Середюка Святослава”, – йдеться у повідомленні.

“Грою своїх підопічних на цьому турнірі задоволений, загальна оцінка – чотири з плюсом але є звісно ще над чим працювати. Хочу подякувати своїм вихованцям за якісне виконання тренерських настанов і за самовіддачу на протязі всього турніру, а також організаторам змагань за якісні умови та рівень команд учасниць турніру”, – сказав тренер “Малівців” Олександр Виговський.

mal2misce160124 kor 2 min

mal2misce160124 kor 3 min

mal2misce160124 kor 4 min

Читайте також — Спорт

Усі матеріали розділу