Юнаки коростенського ФК "Мал" вибороли срібло Всеукраїнського кубка з футзалу

Коростенська команда ФК «Мал» 2013 року народження під керівництвом тренера Шевчука Андрія, стала срібним призером Всеукраїнського турніру з футзалу між спортсменами 2013 року народження на Кубок «Мала».

Про це 22 січня поінформували в адміністрації футбольного клубу.

"Змагання відбувалися 19 та 20 січня у Коростені в спортивному комплексі «Мал». Загалом учать у кубку взяли 10 команд, які були поділені на 2 групи по 5 команд у кожній. В результаті напружених протистоянь до фіналу вийшло дві найкращі команди: ФК "Мал" та гості с Житомира ФК "Бульвар", які в результаті стали переможцями турніру.

По завершенню змагань найкращі команди були нагороджені кубками та медалями. Нагороду за кращого нападника турніру отримав гравець ФК "Мал" Білошицький Матвій" - йдеться у повідомленні.

Вітаємо наших юних футболістів з гарним результатом та бажаємо надалі прогресувати та здобувати призові місця.